  5. LED přídavný reflektor Skyled Scallop 5x 5", s dynamickým pozičním, 10-32V, 70W, ECE R10/R148/R149
LED přídavný reflektor Skyled Scallop 5x 5", s dynamickým pozičním, 10-32V, 70W, ECE R10/R148/R149
LED přídavný reflektor Skyled Scallop 5x 5", s dynamickým pozičním, 10-32V, 70W, ECE R10/R148/R149 ... celý popis
Dostupnost
Centrální sklad Do 5- 7 dnů.
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:133000665
Výrobce:Skyled
Varianta:LED
Tvar:Kulaté
Poziční světlo:Ano
🔔 Kontaktujte mě e-mailem při změně dostupnosti nebo ceny
V oblíbených Do oblíbených
Podobné produkty
  • Novinka
LED přídavný reflektor Skyled Scallop 7x 7", s dynamickým pozičním světlem, 10-32V, 90W, ECE R10/R148/R149
0 hodnocení
/ ks
Centrální sklad Do 5- 7 dnů.
  • Novinka
LED přídavný reflektor Skyled Scallop 9x 9", s dynamickým pozičním světlem, 10-32V, 180W, ECE R10/R148/R149
0 hodnocení
Skladem
Kompletní specifikace
Hledáte kombinaci nekompromisního výkonu a moderního designu? SKYLED SCALLOP 5X je 5palcový Full LED dálkový světlomet, který promění noční jízdu v bezpečný zážitek a dodá vašemu vozidlu unikátní charakter. Díky kompaktnímu rozměru (148 mm) je ideální volbou pro off-roady, nákladní vozy i dodávky.
Dynamické osvětlení, které zaujme
Klíčové vlastnosti a výhody:
  • Technologie Full LED: Osazeno 14 vysoce výkonnými 5W LED čipy s barvou světla 5700K, která je blízká dennímu světlu a méně unavuje oči.
Technické specifikace:
  • Typ lampy: FULL LED
  • Poziční světlo: Dynamické (bílé a oranžové)
  • Světelný režim: Driving Beam (dálkový světlomet)
  • Světelný výkon: ECE 6300 Lm (skutečný 4127 Lm)
  • Dosvit: 1 lux (350 m) ECE
  • Napětí: 10-32V
  • Počet LED: 14 LED x 5W
  • Proudové zatížení (12/24V): 4,63A / 2,18A ECE
  • Barevná teplota: 5700K
  • Třída krytí: IP67, IP69K
  • Certifikace: ECE R10, R148, R149 (Ref. 25)
  • Šířka: 148 mm
  • Hloubka: 70 mm
  • Výška s držákem: 148 mm
Parametry
VýrobceSkyled
VariantaLED
Poziční světloAno
Nepropásněte žádné novinky ani slevy!
Newsletter posíláme maximálně jednou za měsíc
Ikona vrácení zbožíNejenom 14 dníK vrácení zboží se stavíme individuálně
Ikona komunikace se zákazníkemOsobní přístupKaždý náš zákazník si zaslouží kvalitní přístup
Ikona umíme zákazníkovi poraditUmíme poraditMáme více než 10ti leté zkušenosti v oboru
Ikona skladuAž 95% zboží sklademSnažíme se pro Vás držet zboží skladem