Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Ohodnotíte nás?

"Každé hodnocení je pro nás přínosem ke zlepšení."

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Děkujeme 😉

 1. Úvod
 2. Pravidla soutěže Mračítka
Pravidla soutěže Mračítka

Pravidla soutěže o mračítka pro Scania NEXT GEN.

Soutěžní pravidla

Pořadatel: Enatruck s.r.o.,Český Těšín, Jablunkovská 853/46, PSČ 737 01, IČO: 27855104, zapsaný v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31803 (dále jen jako „pořadatel”)

Výhry do soutěže dodává: Enatruck s.r.o.,Český Těšín, Jablunkovská 853/46, PSČ 737 01, IČO: 27855104, zapsaný v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 31803 .

 1. Doba trvání soutěže

Soutěžní akce „o mračítka pro Scania NEXT GEN“ (dále jen jako „soutěž“) bude realizována v termínu 30.12.2020 - 15.1.2021 (dále též „doba trvání soutěže“) na území České republiky a Slovenské republiky.

 1. Podmínky účasti

Účastníkem soutěže se stává fyzická osoba starší 18 let, která v době od 30.12.2020 - 15.1.2021 splní podmínky soutěže udané v příspěvku soutěže.

Osoby mladší 18 let musí mít však k účasti v soutěži souhlas zákonného zástupce. Výhercem se může stát pouze účastník s doručovací adresou na území České republiky nebo Slovenska.

Soutěže se nemohou zaměstnanci a pořadatele.

 1. Mechanika

Úkolem soutěžících je:

Dát tzv like soutěžnímu příspěvku a označit kamaráda v komentářích nebo dát like soutěžnímu příspěvku a odeslat fotku vozu do komentářů.

 1. Výhry

3 páry mračítek s výřezem pro směrové světlo. Pro vozy Scania NEXT GEN.

 1. Výherci

Výherci budou vylosování ze všech zúčastněných. Výherci budou obeznámení e-mailem.

Výhra v soutěži se nebude realizovat v případě, že pořadatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání jakéhokoliv podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého ze soutěžících.

 1. Souhlas s pravidly a ochrana osobních údajů

Zakoupením produktu či registrací na e-shopu vyjadřujete dobrovolně svůj výslovný souhlas s pravidly soutěže a současně uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů, jako správci, a to za účelem realizace soutěže a předání výher .
A to na dobu 5 let. Účastník má právo přístupu k osobním údajům a další práva dle §§ 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména právo na vysvětlení a právo na opravu, doplnění těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, jakož i právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, zjistí-li, že při zpracování údajů došlo k porušení povinností pořadatele ve smyslu tohoto zákona. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli bezplatně na adrese správce nebo na emailu: enatruckczech@enaltd.com odvolán.

Souhlas se zpracováním osobních údajů je nezbytný pro účast v soutěži. Obdrží-li pořadatel nesouhlas nebo žádost o výmaz z databáze, má toto automaticky za následek zrušení účasti příslušného účastníka v této soutěži bez náhrady, pokud bylo odvolání souhlasu doručeno předtím, než byla účastníkovi odeslána výhra.

Tento výslovný souhlas pořadateli jako správci zahrnuje zejména souhlas:

 • k zasílání informačních e-mailů týkajících se této soutěže.
 • k užití následujících osobních údajů pořadatelem: jméno, příjmení, telefonní kontakt a e-mail.
 • k zasílání newsletteru firmy Enatruck s.r.o.
 1. Další důležité podmínky soutěže

Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než na ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na vyloučení účastníků, u jejichž soutěžního chování jsou patrné známky podvodného soutěžení nebo jiných praktik, či je zde jakékoliv jiné důvodné podezření ze zneužívání soutěže.

Vyobrazení výher na komunikačních materiálech soutěže (letáky, plakáty, webové stránky apod.) je jen ilustrační a nemusí vždy odpovídat skutečné podobě výher.

Pořadatel soutěže je oprávněn kontrolovat všechny podmínky pro účast v soutěži a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoliv otázce se soutěží spojené. Pořadatel má právo vyloučit kteréhokoli z účastníků ze soutěže v případě, že by takový účastník porušoval pravidla, jednal v rozporu s dobrými mravy, snažil se získat výhru podvodným způsobem, využíval komunikační prostředky k poškozování jména pořadatele nebo byl z této činnosti důvodně podezřelý, a to bez náhrady nákladů či škod, které by vyloučením mohly účastníkovi vzniknout.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram či Facebook a nijak se společností Instagram či Facebook nesouvisí.

V Českém Těšíně dne 30.12.2020

Nepropásněte žádné novinky ani slevy!
Newsletter posíláme maximálně jednou za měsíc
Rychlý kontakt

e-mail: enatruckczech@enaltd.com

Andrzej Brudny - vedoucí pobočky, obchod / mob. tel. 00420 773 952 980  / email: andrzej.brudny(zavináč)enaltd.com

Daniel Suchanek - obchod a fakturace / mob. tel. 00420 773 952 978 

Kateřina Glaicová - objednávky, fakturace / mob. tel. 00420 773 952 332 

Radomir Marčan - poptávky, obchod / mob. tel. 00420 608 878 327  

Krzysztof Waszek - logistika, servis, reklamace / mob. tel. 00420 774 425 444

Jiří Tureček - logistika, servis / mob. tel. 00420 774 438 115

Jiří Mikulica - logistika, servis / mob. tel. 00420 776 121 864

Facebook

Kontakt
Logo
Enatruck s.r.o.
Infolinka
Infolinka
8:00- 16:30
Zákaz kopírování jakéhokoliv obsahu webu bez písemného svolení firmy Enatruck s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.