Hlavní strana Pošlete poptávku +420 558 711 251 po- pá 8:00- 16:00 Obchodní podmínky
Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod »Boční panely VEPRO a jiné...» Boční panely pro návěsy nákladních automobilů, valníky a dodávkové vozy_Vepro


        

Boční panely pro návěsy nákladních automobilů, valníky a dodávkové vozy_Vepro

Cena na poptávku

 

Číslo produktu: Art.nr.: Vepro bodystyling

Kompletní specifikace

Hledáte úsporu nákladů a zlepšení dopravní bezpečnosti?

Vepro má více než 40leté zkušenosti v designu a výrobě velmi kvalitních plastových výrobků. Sady panelů Body Styling jsou vyrobeny z plastu ABC vysoce odolného proti nárazům a společně s naším unikátním dvouplášťovým provedením jsou tyto panely pevné a nárazuvzdorné. Panely Vepro jsou první ochranné boční panely prokazatelně testované dle normy E73 na světě (číslo schválení E17 73R-010001). S našimi sadami panelů už nepotřebujete žádné další systémy ochrany proti bočnímu nárazu! Naši zákazníci hlásili v praktických testech s našimi panelovými sadami až 6% úsporu palivových nákladů*.
Panelové sady Vepro Design lze použít v několika typech vozidel a montáž je dokonce možná i na stávající bočnice/zábrany proti podjeti. Nabízíme sady pro třínápravové návěsy a můžeme sestavit sadu pro jednonápravová a dvounápravová nákladní vozidla a návěsy. Dostupné jsou také sady pro dodávky s různými nástavbami.

* V závislosti na modelu vozidla a použití.


Máte možnost si vybrat mezi hospodárným řešením a kompletními sadami. Můžeme optimalizovat délku panelu zkrácením panelu a uzavřením uříznutého panelu
dílem pro uzavření panelu.
Kromě zlepšené bezpečnosti a šetření paliva mají panelové sady moderní design a všechny komponenty prošly různými praktickými zkouškami provedené uživateli v celé Evropě za extrémních povětrnostních podmínek, než byly zavedeny do výroby. To zaručuje vysoký komfort pro uživatele a my se trvale řídíme požadavky našich zákazníků a provádíme další vývoj našich sad. V tomto prospektu můžete najít obrázky dostupných aktuálních komponentů a obrázky dosud provedených kombinací.

PRO DETAILNÍ NABÍDKU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE TELEFONICKY NEBO EMAILEM enatruckczech@enaltd.com

V ZÁLOŽCE "KE STAŽENÍ"  SI LZE STÁHNOUT KATALOG S KOMPLETNÍ NABÍDKOU PANELŮ VEPRO