Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po- Pá 8:00- 16:30
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Kompresorové klimatizace
  3. Střešní nezávislá klimatizace po dobu stáni Minicool COMPACT Day & Night 24V - 3000W

Střešní nezávislá klimatizace po dobu stáni Minicool COMPACT Day & Night 24V - 3000W

Dostupnost a cena na poptávku enatruckczech@enaltd.com V rámci poptávky budeme také potřebovat upřesnit značku, model a rok výroby vozu.   Firma Dirna... celý popis
Dostupnost
Na dotaz
Balné řetězy
36 Kč
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:190.911.320.000
Výrobce:Dirna
🔔 Kontaktujte mě e-mailem při změně dostupnosti nebo ceny
Kompletní specifikace
Dostupnost a cena na poptávku enatruckczech@enaltd.com
V rámci poptávky budeme také potřebovat upřesnit značku, model a rok výroby vozu.
 
Firma Dirna je největším a nejvíce doceňovaným producentem klimatizací pro dobu stání v celé Evropě.

Kvalita, výkon, funkčnost produktů, a více než 25letá tradice v produkci klimatizací pro vozidla jsou faktory, které stojí za úspěchem firmy.

Minicool COMPACT Day & Night  je novinkou v nabídce DIRNA – byl navržen pro klienty, kteří mají ještě větší potřebu chladu během stání, a kteří chtějí montáž na střešním okně kabiny. Je rowněž schopna zastoupit klasickou motorovou klimatizaci.

Kompresorové klimatizace pro dobu stání MINICOOL COMPACT  Day & Night byly vytvořeny pro klienty, kteří oceňují především komfort odpočinku hlavně v noci, a nezajímá je dodatečná obsluha přístroje. Elektronická klimatizace pro dobu stání Minicool (podobně jak Bycool) zmenšuje teplotu uvnitř kabiny, což garantuje komfortní podmínky odpočinku pří vypnutým motoru (využívá pouze energii z akumulátoru). Klimatizace perfektně pracuje hlavně v nočních podmínkách, ale také přes den efektivně ochlazuje kabinu.

Pro zvětšení účinnosti systému před západem slunce, vozidlo by mělo být chráněno před bezprostředním slunečním zářením, zaparkovat ve stínu (pod stromem, přístřeškem, mostem…)

Pro získání maximální efektivity chlazení systém Minicool by měl být zapnut ihned po vypnutí tradiční klimatizace, když je ovzduší v kabině ještě pořád chladné.

Pro získání většího efektu chlazení v místě odpočinku, bezprostředně po lehnutí do postele zatáhni záclony.

Během práce systému Minicool okna kabiny by měla být zavřena.

Nezávislá klimatizace MINICOOL COMPACT může pracovat při vypnutém motoru během nakládání, a vykládání vozidla a také během přestávek na odpočinek – tehdy vozidlo odpočívá spolu s řidičem!!!

PRINCIP PRÁCE
Klimatizace pro dobu stání chladí a osušuje kabinu vozidla během stání při vypnutým motoru. Ulevuje během parného a teplého léta. Produkt je složen z 2 nejnovějších kompresorů Danfoss, které mají nejlepší parametry chlazení na trhu. Minicool COMPACT se může chlubit největším chladícím výkonem (3000W) a zároveň má o moc menší odběr proudu (kolem 40%!!!) vzhledem k produktům konkurenčních firem, což je klíčový bod pro uživatele klimatizace pro dobu stání. Kompresory pracují nezávisle na sobě, což zaručuje, že když jeden přestane pracovat, druhý bude nadále chladit kabinu!!!
Ovládání zařízení je na elektronickém panelu a také na dálkové ovládání – máme možnost nastavení požadovanou teplotu! Minicool má dvojité zabezpečení chránicí proti úpadku napětí v akumulátoru. Vnější pouzdro je zhotoveno z materiálu ABS, a je odporné vůči UV záření.

Jiné produkty na trhu se nemohou pochlubit takovými výhodami a výkonem, proto stojí za to zvážit všechny faktory před samotnou koupí.

MINICOOL COMPACT nejdůležitější výhody:

-největší výkon chlazení – 3000W (10 320 BTU)
-díky takovému výkonu může zastoupit klasickou motorovou klimatizaci
-malá spotřeba proudu
- noční režim max 23,5A/h – min 12,6 A/h (velmi důležité při vypnutým motoru)
- denní režim max 38,2A/h – min 29,4 A/h (velmi důležité při vypnutým motoru)
· malé vnější rozměry modelu Compact /výška x šířka x délka/ 20,3 x 82,6 x 72,6 cm
-2 nezávislé kompresory (jestli se jeden pokazí, druhý pracuje nezávisle na něm, konkurence má zintegrované kompresory – když se jeden kazí, celá sestava přestává pracovat) 
· maximální průtok vzduchu 530 m3/h !!!
-dálkové ovládání rádiovou cestou (jiné produkty jsou ovládány na infračerveň; překážky jako záclony a stěny kabiny stěžují ovládáni klimatizace)
-lehká a rychlá montáž ve střešním okně-kolem 1,5 – 2h

*) během velmi slunečných dnů pro vozidla která mají přestávky během dne doporučujeme klimatizace série Bycool, jelikož dávají větší pocit chladu a zvětšují pocit chladu během odpočinku.
Parametry
VýrobceDirna
Nepropásněte žádné novinky ani slevy!
Newsletter posíláme maximálně jednou za měsíc

 

 

Facebook

Kontakt
Logo
Enatruck s.r.o.
Infolinka
Infolinka
Po- Pá 8:00- 16:30
© Zákaz kopírování jakéhokoliv obsahu webu bez písemného svolení firmy Enatruck s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz